Penzióny v Chorvátsku: Ubytovanie so stravou

Apartmány Maslina, ostrov Hvar

Penzióny v Chorvátsku

Chorvátske penzióny sú ubytovacie zariadenia, ktoré v sebe zlučujú výhody apartmánu a hotela. Spravidla sa používa toto označenie pre budovy, ktorých ubytovacia kapacita je len niekoľko desiatok osôb. Rezervujte si penzióny Chorvátsko online!

Aktuálne voľné ubytovanie v penzióne


616,7 EUR
616,7 EUR
700,7 EUR

apartmány Sandra

apartmán A11 pre 4 osoby, 2. poschodie

Termín 24. 06.–02. 07. 2023
Cena za apartmán, 4 osoby / 7 nocí

Rezervujte si krásne apartmány Sandra v letovisku Mandre, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. Český delegát, klimatizácia, WIFI, detské ihrisko. 1 dieťa do 3 rokov zdarma.


597,9 EUR
597,9 EUR
679,4 EUR

apartmány Ivica

apartmán A7, pre 2-4 osoby, 3. poschodie

Termín 25. 06.–02. 07. 2023
Cena za apartmán, 4 osoby / 7 nocí

Rezervujte si krásne apartmány Ivica v letovisku Mandre na ostrove Pag, 130 m od peknej kamienkovej pláže. Český delegát, klimatizácia, WIFI, detské ihrisko. 1 dieťa do 3 rokov zdarma!


496,2 EUR
496,2 EUR
563,9 EUR

apartmány Sandra

apartmán A9 pre 2-3 osoby, 2. poschodie

Termín 24. 06.–02. 07. 2023
Cena za apartmán, 2 osoby / 7 nocí

Rezervujte si krásne apartmány Sandra v letovisku Mandre, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. Český delegát, klimatizácia, WIFI, detské ihrisko. 1 dieťa do 3 rokov zdarma.


899,2 EUR
899,2 EUR
966,9 EUR

penzion Moře

apartmán A5 pre 4-6 osôb, 2. poschodie

Termín 09. 08.–17. 08. 2023
Cena za apartmán, 6 osôb / 7 nocí

Penzión More s apartmánmi a samostatnými izbami sa nachádza v letovisku Pag na ostrove Pag. Piesčito-okruhliaková pláž je 90 m od domu. 1 dieťa do 3 rokov zdarma!


Nie je pre vás toto ubytovanie to pravé? Máme pre vás ďalšie možnosti ubytovania so stravou.

Penzióny Chorvátsko sú riešením

Na rozdiel od väčšiny chorvátskych apartmánov vám chorvátske penzióny ponúknu okrem ubytovania aj možnosť stravovania, zvyčajne formou polpenzie (raňajky a večera) alebo len raňajky či večeru.

Penzióny v Chorvátsku môžu ponúknuť ubytovanie v samostatných izbách s kúpeľňou alebo v apartmánoch. Súšasťou izby či apartmánu môže byť balkón s výhľadom na more. Lepší je samozrejme apartmán, pretože jeho súčasťou je vybavená kuchyňa alebo aspoň kuchynský kút. Apartmán má jednu alebo viac spální a sociálne zariadenie.

Objednajte si apartmán a k tomu večere

Apartmány Ivica, Mandre, ostrov PagZ pohľadu pohodlnej dovolenky v Chorvátsku je ubytovanie v penziónoch rozumnou alternatívou k apartmánom s vlastným varením a často finančne nákladnému ubytovaniu hotelového typu. Na strávenie pohodovej dovolenky si môžete vybrať z našej ponuky – penzióny Chorvátsko.

Nami ponúkané penzióny v Chorvátsku sú preverené a služby, ktoré hosťom ponúkajú, sú na vysokej úrovni. Obzvlášť odporúčame penzióny, ktoré ponúkajú apartmány a možnosť stravovania. V tomto prípade si stačí objednať len večere – váš rozpočet na dovolenku to ohrozí najmenej. Príklady pekného ubytovania s ponukou lacnejších večerí sú domy Ivica a Sandra v Mandre.

Ceny polpenzie a večerí v penziónoch v Chorvátsku

Cena polpenzie v chorvátskych penziónoch je v priemere 17 až 23 € na osobu. Ak sa v penziónoch podávajú len večere, pohybuje sa cena od 9 do 17 €. Raňajky si môžete v chorvátskych penziónoch objednať za 4 až 9 € na osobu. Pozrite sa na popis ponuky a cien pri jednotlivých chorvátske penziony.

Penzión Chorvátsko podľa fotografií

Apartmány Nikola, GradacPodobne ako pri výbere apartmánov venujte aj pri výbere penziónov v Chorvátsku pozornosť ich umiestneniu v letovisku – vzdialenosť penziónu od pláže, aký druh pláže sa v blízkosti penziónu nachádza a aké sú možnosti výletov v okolí.

Pomôžu vám letecké fotografie letovísk na webe www.novalja.sk. Prezrite si tiež fotografie interiérov penziónov, ktoré sú j dispozícii pri každom dome.