Penzióny v Chorvátsku: Ubytovanie so stravou

Apartmány Maslina, ostrov Hvar

Penzióny v Chorvátsku

Chorvátske penzióny sú ubytovacie zariadenia, ktoré v sebe zlučujú výhody apartmánu a hotela. Spravidla sa používa toto označenie pre budovy, ktorých ubytovacia kapacita je len niekoľko desiatok osôb. Rezervujte si penzióny Chorvátsko online!

Aktuálne voľné ubytovanie v penzióne


Nie je pre vás toto ubytovanie to pravé? Máme pre vás ďalšie možnosti ubytovania so stravou.

Penzióny Chorvátsko sú riešením

Na rozdiel od väčšiny chorvátskych apartmánov vám chorvátske penzióny ponúknu okrem ubytovania aj možnosť stravovania, zvyčajne formou polpenzie (raňajky a večera) alebo len raňajky či večeru.

Penzióny v Chorvátsku môžu ponúknuť ubytovanie v samostatných izbách s kúpeľňou alebo v apartmánoch. Súšasťou izby či apartmánu môže byť balkón s výhľadom na more. Lepší je samozrejme apartmán, pretože jeho súčasťou je vybavená kuchyňa alebo aspoň kuchynský kút. Apartmán má jednu alebo viac spální a sociálne zariadenie.

Objednajte si apartmán a k tomu večere

Apartmány Ivica, Mandre, ostrov PagZ pohľadu pohodlnej dovolenky v Chorvátsku je ubytovanie v penziónoch rozumnou alternatívou k apartmánom s vlastným varením a často finančne nákladnému ubytovaniu hotelového typu. Na strávenie pohodovej dovolenky si môžete vybrať z našej ponuky – penzióny Chorvátsko.

Nami ponúkané penzióny v Chorvátsku sú preverené a služby, ktoré hosťom ponúkajú, sú na vysokej úrovni. Obzvlášť odporúčame penzióny, ktoré ponúkajú apartmány a možnosť stravovania. V tomto prípade si stačí objednať len večere – váš rozpočet na dovolenku to ohrozí najmenej. Príklady pekného ubytovania s ponukou lacnejších večerí sú domy Ivica a Sandra v Mandre.

Ceny polpenzie a večerí v penziónoch v Chorvátsku

Cena polpenzie v chorvátskych penziónoch je v priemere 17 až 23 € na osobu. Ak sa v penziónoch podávajú len večere, pohybuje sa cena od 9 do 17 €. Raňajky si môžete v chorvátskych penziónoch objednať za 4 až 9 € na osobu. Pozrite sa na popis ponuky a cien pri jednotlivých chorvátske penziony.

Penzión Chorvátsko podľa fotografií

Apartmány Nikola, GradacPodobne ako pri výbere apartmánov venujte aj pri výbere penziónov v Chorvátsku pozornosť ich umiestneniu v letovisku – vzdialenosť penziónu od pláže, aký druh pláže sa v blízkosti penziónu nachádza a aké sú možnosti výletov v okolí.

Pomôžu vám letecké fotografie letovísk na webe www.novalja.sk. Prezrite si tiež fotografie interiérov penziónov, ktoré sú j dispozícii pri každom dome.