Chorvátsko ubytovanie: SÚKROMNÉ APARTMÁNY, PENZIÓNY A HOTELY

Apartmány Kolombo, Mimice

Chorvátsko ubytovanie

Značné množstvo turistov z celej Európy sa každoročne vydá za hranice a strávi svoju dovolenku na pobreží Chorvátska. Návštevníci obvykle vyhľadávajú kvalitné a predsa lacné ubytovanie v súkromí. O tento typ ubytovania v Chorvátsku nie je núdza, pretože miestni obyvatelia sa snažia starať o turistov a ponúkajú im predovšetkým ubytovanie v apartmánoch.

Aktuálne voľné ubytovanie v Chorvátsku


768,7 EUR
768,7 EUR
904,3 EUR

apartmány Sandra

apartmán A11 pre 4 osoby, 2. poschodie

Termín 24. 06.–04. 07. 2023
Cena za apartmán, pre 4 osoby / 10 nocí

Rezervuje si krásne Apartmány Sandra v letovisku Mandre, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. K dispozícii detské ihrisko a pieskovisko. 1 dieťa do 3 rokov zdarma.


608,5 EUR
608,5 EUR
715,8 EUR

apartmány Sandra

apartmán A10 pre 2-3 osoby, 2. poschodie

Termín 24. 06.–04. 07. 2023
Cena za apartmán, pre 2 osoby / 10 nocí

Rezervuje si krásne Apartmány Sandra v letovisku Mandre, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. K dispozícii detské ihrisko a pieskovisko. 1 dieťa do 3 rokov zdarma.

Nie je pre vás toto ubytovanie to pravé? Máme pre vás ďalšie možnosti ubytovania v Chorvátsku.

Apartmány Chorvátsko

V minulosti bolo štandardom v Chorvátsku ubytovanie v izbách bez možnosti varenia. V dnešnej dobe sa forma ubytovania v súkromí zmenila a vo väčšine prípadov sú k dispozícii celé apartmány. Apartmány v Chorvátsku sú spravidla byty s jednou alebo dvoma spálňami, vybavenou kuchyňou s rozkladacou pohovkou, sociálnym zariadením a obvykle tiež s balkónom alebo terasou.

Ubytovanie v štúdiu

Podobnou, lacnejšou formou ubytovania v Chorvátsku je ubytovanie v štúdiu pre 2-3 osoby. Štúdio je tvorené jednou miestnosťou a sociálnym zariadením, niekedy aj balkónom. Štúdio ponúka lôžka na spanie a kuchynský kút v jednej miestnosti. Či už sa jedná o apartmán alebo štúdio, majiteľ obvykle ponúka svojim klientom možnosť parkovania priamo na pozemku pri dome a to zdarma, čo je príjemné predovšetkým pre turistov, ktorí volia formu dopravy za ubytovaním do Chorvátska vlastným autom.

V prípade každého ubytovania v súkromí v Chorvátsku býva v cene aj posteľná bielizeň.

Viac informácií o ubytovaní Chorvátsko v:

Ubytovanie v Chorvátsku cez prázdniny

Ak chcete navštíviť Chorvátsko v hlavnej turistickej sezóne (júl a august), je vhodné si ubytovanie v súkromí zabezpečiť v dostatočnom predstihu. Mohlo by totiž dôjsť k poľutovaniahodnej situácii, kedy prídete na vysnívané miesto pobytu a žiadne ubytovanie nezoženiete, alebo len také, ktoré nebude zodpovedať vašim predstavám o fantastickej dovolenke.

Rozhodne sa oplatí prezrieť si v kľude a v pohodlí domova fotografie letoviska, ubytovania aj apartmánu, kam máte namierené.

Súkromné ubytovanie Chorvátsko

Ubytovanie v súkromí je možné získať takmer na celom území Chorvátska, najčastejšie využívané sú samozrejme turisticky známe a obľúbené lokality ako Ostrov Pag, Mandre, Stará Novalja, Novalja, Pag, Primošten, Biograd na Moru, Murter, Omiš, Vodice, Brela, Bratuš, Živogošće, Drvenik, Gradac a Orebić.

Vyberte si ubytovanie pre dovolenku v Chorvátsku