Chorvátsko apartmány: UBYTOVANIE S možnosťou vlastného varenia

Apartmány Adela, ostrov Brač

Chorvátsko apartmány

Ubytovanie v Chorvátsku na pobreží Jadranského mora môže mať niekoľko podôb. Tým najobľúbenejším variantom ubytovania sú apartmány Chorvátsko.

Aktuálne voľné apartmány v Chorvátsku

Nie je pre vás toto ubytovanie to pravé? Máme pre vás ďalšie možnosti ubytovania v Chorvátsku.

Chorvátsko – apartmány ako letné byty

Apartmány Chorvátsko sú kompletne zariadené letné byty. Apartmány v Chorvátsku sú zvyčajne tvorené veľmi dobre vybavenou kuchyňou, 1 až 3 spálňami a sociálnym zariadením s WC. Z elektrospotrebičov býva minimálnou výbavou kuchýň chladnička, bežne sa však môžete stretnúť už aj s mrazničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou apod.

Štandardom býva väčšinou balkón alebo terasa so záhradným nábytkom (stôl a stoličky). Väčšina apartmánov v Chorvátsku je dnes už tiež vybavená klimatizáciou. Samozrejmosťou vybavenia apartmánov je posteľná bielizeň, vankúše a prikrývky. Niektorí majitelia poskytujú svojim hosťom v apartmánoch tiež uteráky, utierky, Jar na umývanie riadu, tekuté mydlo a toaletný papier.

Apartmány Ivica, Mandre - ostrov Pag

Apartmány Ivica, Mandre – ostrov Pag
130 m od pláže, 1 dieťa do 3 rokov zdarma

Prednosti apartmánov v Chorvátsku

Apartmány v Chorvátsku totiž ponúkajú klientom dostatok priestoru na to, aby prispôsobili svoju dovolenku a čas svojim potrebám a nemuseli sa prispôsobovať akémukoľvek harmonogramu, ako je to v hoteloch (stanovený čas na raňajky, obedy a večere). Počas pobytu v apartmáne máte možnosť si organizovať čas podľa seba. Väčšina apartmánov v Chorvátsku, ktoré sme pre Vás vybrali do našej ponuky, je nových alebo novo zrekonštruovaných. Pri starších apartmánoch býva výhodou ich poloha – unikátne miesto, kde by sa dnes už stavať nesmelo, či bezprostredná blízkosť krásnej pláže.

Ako si vyberať apartmány v Chorvátsku

Určite chcete bývať v peknom novom alebo zrekonštruovanom apartmáne. Výhodou je široká terasa alebo balkón s pekným výhľadom na more. Ak idete na dovolenku cez prázdniny, možno budete chcieť apartmán s klimatizáciou.

Apartmány Beti, Tučepi

Apartmány Beti, Tučepi
270 m od pláže, 1 dieťa do 6 rokov zdarma

Do Chorvátska bez rezervácie?

V Chorvátsku je apartmánov značné množstvoa môžete sa s nimi stretnúť na každom kroku, ale aj tak je v období hlavnej sezóny vhodné zaistiť si ubytovanie s dostatečným predstihom. Keď prídete do Chorvátska bez predchádzajúcej rezervácie, budete najprv hľadať miesto, ktoré sa vám páči, potom zisťovať, kde je nejaký apartmán voľný, pre koľko osôb a na jako dlho je tento apartmán voľný. Takéto hľadanie vám môže zabrať naozaj veľa času, až sa nakoniec uspokojíte s apartmánom, ktorý by ste si pôvodne určite nevybrali.

Vyberte si apartmán v Chorvátsku na internete podľa fotografií

Doma si na monitore počítača v kľude vyberiete podľa fotiek interiéru a okolia apartmán v Chorvátsku podľa svojich predstáv. Apartmány je možné vyberať podľa skutečných fotografií interiéru priamo na internetových stránkach cestovnej kancelárie Novalja. Takže kam v Chorvátsku? Apartmány v blízkosti mora a pláží, o to je najväčší záujem.

Apartmány Chorvátsko na leteckej fotografii

Dôležitá je tiež poloha domu a jeho okolia. Umiestnenie domu a apartmánu na chorvátskom pobreží najľahšie zistíte z leteckej fotografie. Preto na webe www.novalja.sk stále dopĺňame letecké fotografie letovísk, s označením apartmánových domov, ktoré ponúkame. Presne uvidíte, ako ďaleko je pláž a či je dom blízko centra letoviska alebo na jeho okraji. Lepšie si tak môžete vybrať apartmán v Chorvátsku podľa toho, či hľadáte pokojnú dovolenku alebo upřednostňujete centrum letoviska.

Výber apartmánu v Chorvátsku podľa okolia

Radi navštevujete národné parky? Páčia sa vám lodné výlety? Nájdite si teda svoj apartmán v Chorvátsku tiež podľa tohto hľadiska. Prezrite si na našom webe fotografie chorvátskych národných parkov, ostrovov Chorvátska, zaujímavostí Chorvátska, chorvátskych pamiatok UNESCO a ponuku lodných výletov.

Apartmány Chorvátsko podľa pláže

V Chorvátsku sú pláže piesočné, piesčitokamienkové (zmes piesku a drobných kamienkov), pláže s drobnými aj väčšími okruhliakmi. Väčšina chorvátskeho pobrežia má pláže prírodné, kamenité a skalnaté. Na takýchto miestach bývajú vybudované betónové móla alebo kameňmi obložené móla. Každý druh móla má svoje prednosti. Záleží teda na vás, na akom mieste si svoj apartmán v Chorvátsku objednáte. Vyberte si apartmán v Chorvátsku podľa fotiek pláží na stránke pláže Chorvátsko.