Kontakt: CESTOVNÁ KANCELÁRIA NOVALJA

Kontakt

Cestovní kancelář Novalja s.r.o.


Cestovní kancelář Novalja s.r.o.

Starobrněnská 334/3
602 00 Brno
Česká republika

Telefón: +420 542 221 714
Mobil: +420 739 801 311
Fax: +420 542 210 437


Pracovná doba
Po-pia 8.30 – 16.00 hod.

info@novalja.cz

www.novalja.sk
www.novalja.cz

Kde nás nájdete

Vchod do budovy je z ulice Peroutkova č. 2 (20 m nad restaurací Špalíček)
V budově: dveře č. 505, 4. patro – hned u výtahu


Zväčšiť mapu

Ak ste rozhodnutí vycestovať za hranice všedných dní a neviete ako začať, je ideálnym riešením navštíviť jednu z mnohých cestovných kancelárií, ktoré ponúkajú poznávacie aj pobytové zájazdy nielen do Chorvátska.

Jednou z cestovných kancelárií pre Chorvátsko je cestovná kancelária Novalja so sídlom v Brne. Cestovná kancelária Novalja spĺňa všetky predpoklady a požiadavky, ktoré si v súčasnej dobe dáva klient.

V prvom rade sa brnenská cestovná kancelária Novalja môže pochváliť úspešnou históriou a „know how“ v oblasti cestovného ruchu, pretože ponúka ubytovanie vo vybraných apartmánoch v Chorvátsku už od roku 1999. Cestovná kancelária Novalja ponúka v rámci svojej ponuky pobyty a pobytové zájazdy v Chorvátsku, týždenné okružné plavby loďou po mori a cykloplavby v Chorvátsku. Aj v roku 2023 ponúka svojim klientom pomocnú ruku k vytvoreniu ideálnej letnej dovolenky na chorvátskom pobreží.

Cestovná kancelária Novalja má na svojej strane odborníkov na zahraničnú turistiku a cestovný ruch, ktorí celoročne vyberajú vhodné letoviská a apartmány v Chorvátsku. Klient si tak môže priamo v kancelárii alebo v pohodlí domova vytvoriť predstavu o tom, čo ho v zahraničí čaká. Najjasnejšiu predstavu klienti obvykle získavajú pomocou množstva fotografií apartmánov, letovisiek aj národných parkov Chorvátska, ktoré sú skutočné a pravdivé. CK Novalja totiž nepoužíva všeobecné fotografie typu „ilustračné foto“, ktoré sú často mätúce a nezodpovedajú skutočnosti. Prehľad o ponúkanom ubytovaní môžete získať prostredníctvom webových stránok cestovnej kancelárie Novalja. Môžete si objednať presne ten apartmán, ktorý si podľa fotografií interiéru vyberiete.

Poistenie cestovnej kancelárie je samozrejmosťou a v rámci Českej republiky toto poistenie nariaďuje aj zákon. Cestovná kancelária Novalja spĺňa túto zákonnú povinnosť a je poistená v renomovanej spoločnosti Generali.

Cestovná kancelária Novalja ponúka klientom cestovné poistenie v spolupráci s poisťovňou Uniqa.