Kontakt: CESTOVNÁ KANCELÁRIA NOVALJA

Kontakt

Cestovní kancelář Novalja s.r.o.


Cestovní kancelář Novalja s.r.o.

Křížová 96/18
603 00 Brno
Česká republika

Telefón: +420 542 221 714
Mobil: +420 739 801 311
Fax: +420 542 210 437


Pracovná doba
Po-pia 8.30 – 16.00 hod.

info@novalja.cz

www.novalja.sk
www.novalja.cz

Kde nás nájdete

Vchod cez prejazd (vždy je polovica otvorená), vľavo po schodoch do prvého poschodia podľa ceduliek.

Hore pri dverách si na nás zazvoňte.


Zväčšiť mapu

Ak ste rozhodnutí vycestovať za hranice všedných dní a neviete ako začať, je ideálnym riešením navštíviť jednu z mnohých cestovných kancelárií, ktoré ponúkajú poznávacie aj pobytové zájazdy nielen do Chorvátska.

Jednou z cestovných kancelárií pre Chorvátsko je cestovná kancelária Novalja so sídlom v Brne. Cestovná kancelária Novalja spĺňa všetky predpoklady a požiadavky, ktoré si v súčasnej dobe dáva klient.

V prvom rade sa brnenská cestovná kancelária Novalja môže pochváliť úspešnou históriou a „know how“ v oblasti cestovného ruchu, pretože ponúka ubytovanie vo vybraných apartmánoch v Chorvátsku už od roku 1999. Cestovná kancelária Novalja ponúka v rámci svojej ponuky pobyty a pobytové zájazdy v Chorvátsku, týždenné okružné plavby loďou po mori a cykloplavby v Chorvátsku. Aj v roku 2024 ponúka svojim klientom pomocnú ruku k vytvoreniu ideálnej letnej dovolenky na chorvátskom pobreží.

Cestovná kancelária Novalja má na svojej strane odborníkov na zahraničnú turistiku a cestovný ruch, ktorí celoročne vyberajú vhodné letoviská a apartmány v Chorvátsku. Klient si tak môže priamo v kancelárii alebo v pohodlí domova vytvoriť predstavu o tom, čo ho v zahraničí čaká. Najjasnejšiu predstavu klienti obvykle získavajú pomocou množstva fotografií apartmánov, letovisiek aj národných parkov Chorvátska, ktoré sú skutočné a pravdivé. CK Novalja totiž nepoužíva všeobecné fotografie typu „ilustračné foto“, ktoré sú často mätúce a nezodpovedajú skutočnosti. Prehľad o ponúkanom ubytovaní môžete získať prostredníctvom webových stránok cestovnej kancelárie Novalja. Môžete si objednať presne ten apartmán, ktorý si podľa fotografií interiéru vyberiete.

Poistenie cestovnej kancelárie je samozrejmosťou a v rámci Českej republiky toto poistenie nariaďuje aj zákon. Cestovná kancelária Novalja spĺňa túto zákonnú povinnosť a je poistená v renomovanej spoločnosti Generali.

Cestovná kancelária Novalja ponúka klientom cestovné poistenie v spolupráci s poisťovňou Uniqa.